سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از تهیه طرح استفساریه ای در مجلس توسط تعدادی از نمایندگان در مورد انتخاب عضو ناظر مجلس در هیأت نظارت بر مطبوعات خبر داد
 
بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بحث انتخاب عضو ناظر بر مطبوعات در جلسه روز چهارشنبه هفته گذشته گفت: در حال حاضر  طرح استفساریه‌ای از سوی تعدادی از نمایندگان در مجلس در مورد انتخاب عضو ناظرمجلس در هیأت نظارت بر مطبوعات تهیه شده است .
 
نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه مطلب افزود: در این طرح تصریح شده است که به چه صورت ناظران در هیأت نظارت بر مطبوعات از طریق رای صحن مجلس انتخاب شوند و این مساله به چه معنا است.
 
نعمتی هم چنین تصریح کرد: انتخابات ناظران مجلس در هیأت نظارت بر مطبوعات پس از انجام استفساریه آن در مجلس انجام خواهد شد.
 
وی در خصوص این طرح تاکید کرد: بر اساس این طرح انتخاب ناظران مجلس در هیأت نظارت بر مطبوعات تنها با نامزدهای معرفی شده از سوی کمیسیون فرهنگی نخواهد بود .
 
سخنگوی هیات رییسه مجلس تاکید کرد: این کار حق دیگر نمایندگان را ضایع می‌کند و سایر نمایندگان نیز حق دارند تا در این انتخابات شرکت کنند.
 
به گزارش خانه ملت، روز سه شنبه هفته گذشته، کمیسیون فرهنگی مجلس با تفسیر حداقلی از آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، محمود نبویان و حمید رسایی نمایندگان تهران و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات و اصل نود را به عنوان کاندیداهای عضویت در هیات نظارت بر مطبوعات به عنوان ناظر، به صحن مجلس معرفی کرد.
 
در پی این اقدام علی مطهری نماینده تهران و کمال الدین پیرموذن عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس در جلسه روز چهارشنبه مجلس به این اقدام کمیسیون فرهنگی و این شیوه انتخاب اعتراض کردند و آن را برداشت سیاسی از آئین نامه داخلی مجلس عنوان کردند.
 
در این راستا علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برای بررسی بیشتر موضوع در جهت رفع ابهام، انتخاب عضو ناظر را به تعویق و دستور به بررسی موضوع در هیات رئیسه مجلس داد.

تاريخ : | | نویسنده : sutcom |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
قیمت پرینتر | قیمت سرور
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه حضور و غیاب
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.