احمدرضا عابدزاده: پرسپولیس را نابود کردند!

 

در ماه محرم اخراج شدم، در همین ماه این بلاها سرشان آمد.دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران که این روزها به دور از فضای فوتبال سرگرم کار و کاسبی خود است لب به انتقاد از حبیب کاشانی و علی دایی گشود.

 

احمدرضا عابدزاده مربی اسبق دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس پیرامون نتایج اخیر سرخپوشان تهرانی به برنا گفت: مردم همیشه بهترین قضاوت کنندگان هستند و شما هم از آمد و رفت آنها به ورزشگاه ها می توانید به نوع عملکرد آقایان پی ببرید. وقتی برای تماشای دیدار پرسپولیس فقط 400، 500 نفر به ورزشگاه آزادی می روند، خب معلوم می شود که مردم دل خوشی از آنهایی که پرسپولیس را به این روز انداختند ندارند.

همین پرسپولیس طی سالهای گذشته حتی وقتی که می باخت حمایت مردم را داشت اما امروز می بینیم که تماشاگران با این تیم قهر کرده اند.

عابدزاده در ادامه گفت: شما وقتی کثیفی های یک چشمه آب را از بین نبرید تحت هر شرایطی آب آن چشمه آلوده است مگر اینکه بروید سراغ سرچشمه و پاکسازی را از آنجا شروع کنید.

در پرسپولیس هم باید ببینید مشکل اصلی کجاست و چه به روز این تیم آمده است؟

وی افزود: از آقای سعیدلو می خواهم که به داد پرسپولیس برسد و اجازه ندهد این تیم مردمی بیشتر از این دل هوادارنش را خون کند.

عابدزاده در ادامه با اشاره به مدیریت پرسپولیس گفت: این مدیرها می آیند و می روند اما پرسپولیس همیشه می ماند، پس سازمان تربیت بدنی نباید اجازه دهد مدیری که فردا می خواهد برود بیش از این پرسپولیس را نابود کند.

دروازه بان اسبق تیم ملی درباره بازگشت علی دایی پس از استعفا گفت: این آقا اگر درست فکر می کرد هیچ وقت بر نمی گشت؛ باید می رفت و پشت سرش را نگاه نمی کرد اما یک عده او را سیاه کردند و دایی هم چون قدرت تصمیم گیری درست نداشت برگشت.

وی افزود: سال قبل پیش از عاشورا آن کار را با من کردند و حکم اخراج را دادند و امسال دقیقا در ماه محرم  و در روزهای عزاداری امام حسین (ع) این بلاها سر خودشان آمد.

عابدزاده در ادامه گفت: مدیریت باشگاه تیم را به این روز انداخته است، آقایان فقط دنبال بوقچی ها هستند تا از بیت المال به آنها حقوق بدهند، ناهار و شام بدهند و ...

دروازه بان اسبق پرسپولیس اضافه کرد: مردم خوب می دانند که مقصران اصلی چه کسانی هستند و چرا پرسپولیس به این روز افتاده است.

عابدزاده در پاسخ به این سوال که آیا قصد بازگشت به صحنه فوتبال را دارد گفت: مردم همه چیز را می دانند و دوست ندارند امثال عابدزاده در این فوتبال کثیف باشند؛ عده ای از اسم عابدزاده می ترسند، خودتان آنها را می شناسید.../برناتاريخ : | | نویسنده : sutcom |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.