بررسي اساسنامه دانشگاه آزاد در ابهام ‌

شنيديم كه اعضاي شوراي‌عالي انقلا‌ب فرهنگي با خروج بررسي اساسنامه پيشنهادي دانشگاه آزاد اسلا‌مي از دستوركار اين شورا موافقت كردند.

به گزارش سايت الف در جلسه اخير اين شورا، استدلا‌ل هاشمي‌رفسنجاني، رئيس هيات امناي دانشگاه آزاد مبني بر لزوم تدوين اصلا‌حيه اساسنامه توسط هيات موسس اين دانشگاه ارائه شد و حاضران اين استدلا‌ل را پذيرفتند و مقرر شد هيات موسس دانشگاه آزاد به‌زودي اصلا‌حيه اساسنامه موجود را جهت تصويب به شوراي عالي انقلا‌ب فرهنگي ارائه كند.

تحرك دوباره رايحه‌اي‌ها

شنيده شده كه‌ طي هفته‌‌هاي گذشته جلسات متعددي بين گروه‌هايي كه در انتخابات اخير شوراها تحت شناسه <حامي دولت> فعاليت كردند، برگزار شده است كه مباحث مطرح در آنها مربوط به چگونگي سازماندهي و متشكل نمودن نيروها براي شركت در انتخابات مجلس هشتم بوده است.

به گزارش آفتاب، ظاهرا در جلسات اخير اين مجموعه كه با حضور افرادي مانند بذرپاش،رامين، خورشيدي و... برگزار مي‌شود تصميم گرفته شده تا اين گروه‌ها در انتخابات آينده مجلس هشتم به‌مانند انتخابات اخير شوراها، افراد جوان و ناشناخته را با شعار حل مسائل اقتصادي و با ديدگاه‌هاي اجتماعي مطرح كنند.

پايگاه نظامي آمريكا در كردستان عراق ‌

گفته مي شود كه الشرق‌الا‌وسط از تلا‌ش آمريكا جهت ايجاد يك پايگاه نظامي در استان سليمانيه در كردستان عراق خبر داد. به گزارش سايت انتخاب، اين روزنامه به نقل از ساكنان روستاهاي استان سليمانيه تأكيد كرده كه ارتش آمريكا از آنها خواسته تا روستاهايشان را تخليه كنند و به آنها وعده داده كه به آنها غرامت پرداخت خواهد شد. الشرق‌الا‌وسط همچنين به نقل از يك مقام پليس مرزي بصره كه نخواست نامش فاش شود، نوشته، نيروهاي ائتلا‌ف به نيروهاي مرزي عراق فرمان داده‌اند تا مرزهاي مشترك ايران و عراق را در شلمچه و الشيب در استان‌هاي بصره و العماره ببندند.

اعتراض به محروميت وكلا‌ي دراويش گناباد

آخرين شنيده اينكه 186 وكيل استان فارس پيگيري موضوع محروميت از شغل وكالت وكلا‌ي دراويش گنابادي را خواستار شدند.

به گزارش ايلنا، 186 نفر از وكلا‌ي دادگستري استان فارس در نامه‌‌اي به رئيس و اعضاي اتحاديه سراسري كانون وكلا‌ي دادگستري ايران با اشاره به لغو پروانه وكالت اميد بهروزي و مصطفي دانشجو، از وكلا‌ي دراويش گنابادي، تاكيد كرده‌اند: شيوه برخورد با وكلا‌ به شكل گسترده و فراگيري در محاكم ما به گونه‌‌اي شده است كه گهگاه وكيل را با مجرم و متهم اشتباه مي‌‌گيرند.

 تاريخ : | | نویسنده : sutcom |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.