فردي که به دنبال يک دوئل عشقي، مرد جواني را با ضربه هاي چاقو به قتل رسانده و از محل حادثه گريخته بود، وقتي پي برد ماموران در جستجوي او هستند با مراجعه به کلانتري 132نبرد خود را تسليم پليس کرد.

به گزارش جام جم، ساعت 13ظهر 26ارديبهشت امسال يکي از اهالي کوچه حشمتي تهران با مرکز فوريت هاي پليسي 110تماس گرفت و ماموران را در جريان مجروح شدن داماد جواني به نام محمدرضا (23ساله) قرار داد.

به دنبال اين تماس ، ماموران کلانتري 132نبرد به محل حادثه اعزام و متوجه شدند جواني به نام محمدرضا با ضربه هاي چاقو مجروح شده و مقابل در منزل پدري اش افتاده است.

به اين ترتيب مرد زخمي در راه انتقال به بيمارستان بر اثر شدت خونريزي جان خود را از دست داد.

ردپاي نامزد سابق عروس جوان

به دنبال اين حادثه ، جسد وي براي بررسي علت مرگ به پزشکي قانوني انتقال يافت و جستجو براي يافتن قاتل فراري آغاز شد تا اين که ماموران در ادامه تحقيقات از خانواده مقتول و اهالي محل ، پي بردند ضارب فردي به نام محمد 28ساله است.

با به دست آمدن هويت قاتل ، وي تحت تعقيب ماموران کلانتري 132نبرد قرار گرفت تا عاقبت متهم فراري وقتي هيچ راه فراري براي خود نيافت ، بناچار يک ساعت ونيم بعد از وقوع حادثه به کلانتري مراجعه و خود را تسليم کرد.

اعتراف به دوئل مرگبار

متهم اعتراف کرد من چند سال پيش به دختري علاقه مند شدم و با هم نامزد کرديم. وقتي مقدمات مجلس عقدمان فراهم شده بود، ميان خانواده هايمان اختلاف به وجود آمد و بناچار از هم جدا شديم ، اما همچنان عاشق او بودم تا اين که چندي پيش با يکي از اقوامشان عقد کرد و يک هفته بعد خواستار جدايي شد و ديگر حاضر به زندگي کردن با او نبود و همين امر باعث کدورت بين من و مقتول شده بود و همه تصور مي کردند من باعث جدايي شده ام که بر سر اين موضوع ميان ما درگيري پيش آمد و من با چاقو او را به قتل رساندم و سپس خود را به کلانتري معرفي کردم. 

 تاريخ : | | نویسنده : sutcom |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.