245058-961330.jpg


 دبیر شورای عالی امنیت ملی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبرگفت : برد موشکهای ایران اصلا در حد اروپا نیست و اروپا بزرگترین شریک تجاری ماست پس چه منطقی دارد که در حال یا آینده آنها را هدف خود قراردهیم  ؟
  
 
از لاریجانی سوال شد شما در دو سه روز اخیر مذاکرات زیادی در اسپانیادرباره موضوعات هسته ای و مسائل منطقه‌ای داشتید با آقای سولانا هم چنددور مذاکره داشتید به نظر شما در فاصله دو هفته آینده تا مذاکرات بعدی می توان گام اولیه را در حل مسئله هسته‌ای برداشت‌ ؟ دبیر شورای عالی امنیت ملی پاسخ داد: ایده های اولیه خوبی در این نشست‌ها مطرح شد اگر با این ایده ها با حسن نیت برخورد شود می توان در نشست‌بعدی به تفاهم رسید به شرط آنکه سخنان کهنه گذشته مجددا تکرار نشود.

لاریجانی در پاسخ به این سوال که اخیرا آمریکائی ها اعلام کردند سپر ضد وشکی که در اروپا مستقر می کنند برای مقابله با موشکهای ایرانی و حفاظت‌از اروپاست گفت : این جوک سال است البته آمریکایی ها این روزها از این‌جوک ها زیاد می گویند برد موشک های ایران اصلا در حد اروپا نیست و بعیداست آنها ندانند, به علاوه اروپا بزرگترین شریک تجاری ماست اصلا چه‌منطقی دارد که ما در حال و آینده آنها را هدف خود قرار دهیم.

سوال شد پس چرا آمریکایی ها این حرفها را می زنند؟ لاریجانی گفت : خیلی‌عجیب نیست که آنها نقشه بزرگتری را دنبال کنند ولی در سیاستهای اعلامی‌حرف دیگری را بزنند و در واقع این حرفها سپر موشکی تبلیغاتی برای انحراف‌ذهنی از اهداف اقدامات عملیاتی دیگری باشد.

سوال بعد خبرنگار واحد مرکزی خبر درباره لبنان بود: آقای لاریجانی‌, درصحنه لبنان دو حادثه اخیرا رخ داده است یکی قطعنامه جدید و دیگری درگیری‌های فتح الاسلام فکرنمی کنید حل مسئله لبنان پیچیده تر شده است‌؟ دبیر شورای عالی امنیت ملی پاسخ داد : تشخیص شما درست است کسانی که‌اینگونه ماجراها را در دنیا دنبال می کنند باید پاسخ دهند که چه نفعی می‌برند به نظر می رسد برخی در آمریکا دچار نوعی بیماری اسکیزوفرنی سیاسی شده‌اند که از خرابکاری های گذشته پند لازم را نمی گیرند .
 تاريخ : | | نویسنده : sutcom |
رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
قیمت پرینتر | قیمت سرور
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه حضور و غیاب
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | تابلو سنکرون و پارالل دیزل ژنراتور | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.