نارضايتي از يک مناظره

گفته مي شود حاميان محمود احمدي نژاد نارضايتي خود را از مناظره تلويزيوني فرهاد رهبر رئيس برکنار شده سازمان مديريت و برنامه ريزي در دولت احمدي نژاد و محمد ستاري فر رئيس سازمان مديريت در دولت خاتمي اعلام کرده اند و از مسوولان صدا و سيما خواسته اند ديگر چنين مناظراتي برپا نکنند. ظاهراً به دليل اينکه فرهاد رهبر نتوانسته است به سوالات ستاري فر درباره چگونگي هزينه کردن 200 ميليارد دلار درآمد نفتي طي تنها دو سال توضيح دهد و به حاشيه گويي پرداخته است، اسباب نگراني دولتي ها را برانگيخته است. همچنين ستاري فر اين سوال را مطرح کرد که چرا با وجود درآمدهاي هنگفت نفتي و آن گونه که فرهاد رهبر در دفاع از عملکرد اقتصادي دولت احمدي نژاد گفته است و اينکه اقتصاد ايران طي دو سال گذشته رو به پيشرفت است، پس چرا مردم احساس رفاه بيشتري نسبت به گذشته ندارند؟ گفت وگوي ويژه در اخبار 30/22 شبکه دوم صداوسيما پخش شد.

اختلاف در موجودي کارت هاي بنزين

گفته مي شود در ميزان موجودي کارت هاي هوشمند سوخت مالکان خودروي شخصي اختلافات عجيب و غريبي وجود دارد؛ چنانچه در برخي از اين کارت ها گاه ميزان ذخيره تا 60 هزار ليتر نشان داده مي شود و در برخي کارت ها هم حدود هزار ليتر و کمتر و بيشتر از اين رقم هم موجود است. براساس اعلام وزارت نفت ذخيره هر کارت هوشمند سوخت 600 ليتر است. وزيري هامانه همچنين در گفت وگو با تلويزيون سامانه کارت هاي هوشمند سوخت را بزرگ ترين سامانه IT در جهان دانست و آن را بي نظير خواند.

سميناري عليه اصلاح طلبان

در خبرها آمده است برخي از اعضاي موسسه امام خميني که زير نظر مصباح يزدي اداره مي شود و به همراه برخي ديگر از منتقدان اصلاحات همايشي با عنوان «جنگ رواني عليه دولت نهم» را برگزار کردند. در اين همايش سخنرانان هدف برخي از رسانه ها را تخريب احمدي نژاد عنوان کردند.

 تاريخ : | | نویسنده : sutcom |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.