جوان ۱۸ساله براى خودنمايى نزدخانواده ودوستانش،راننده آژانس راكشت وخودروى اورابه خانه برد

جوان ۱۸ ساله كه براى خودنمايى نزد خانواده و دوستانش، پس از قتل راننده آژانس، خودروى او را به خانه برده بود، از سوى كارآگاهان جنايى اصفهان دستگير شد.

به گزارش ایران، شامگاه ۳۰ تيرماه جوانى به نام حميد با مراجعه به يك آژانس خودرو در يكى از خيابان هاى اصفهان براى عزيمت به محله «دنارت» در منطقه آبشار سوم اصفهان درخواست خودرو كرد. بعد هم سوار بر خودروى راننده اى به نام مجيد رحيمى، ۳۰ ساله به سوى مقصد به راه افتاد. اما جوان مسافر هنگام پياده شدن به بهانه پرداخت كرايه، ناگهان با كارد به سوى مجيد حمله ور شد و او را با ضربه هاى مرگبار از پاى درآورد.براساس همين گزارش، خانواده مقتول و مسئولان آژانس خودرو كه از غيبت طولانى مجيد نگران شده بودند، موضوع مفقود شدن او را به پليس اطلاع دادند. مأموران پليس نيز پس از دريافت اين گزارش به تحقيق براى كشف سرنخى از سرنوشت راننده جوان پرداختند.
 
 
بدين ترتيب كارآگاهان با كمك مسئولان آژانس خودرو از آخرين مسافرى كه سوار خودروى مجيد شده بود، چهره نگارى رايانه اى كردند. از سوى ديگر مشخصات خودروى راننده آژانس نيز به مأموران سراسر كشور اعلام شد تا اين كه ۱۰ روز پس از مفقود شدن مجيد، كارآگاهان اصفهانى از طريق مأموران پليس شهركرد دريافتند جنازه اى با مشخصات راننده آژانس مفقود شده در منطقه «سامان» شهركرد نزديكى رودخانه پيدا شده است. همچنين مأموران آگاهى پس از گشت در خيابان هاى شهركرد خودروى پژو مقتول را نيز نزديكى بوستان لاله كشف كردند.

كارآگاهان جنايى اصفهان با دريافت اين گزارش و پس از انجام بررسى هاى لازم دريافتند جسد متعلق به مجيد است. سرانجام با چهره نگارى از آخرين مسافر مجيد متهم را در يكى از محله هاى اصفهان شناسايى و دستگير كردند.

حميد ۱۸ ساله در بازجويى هاى مقدماتى با اعتراف به قتل راننده آژانس گفت: همواره در خانواده از سوى پدرم تحقير مى شدم و از سوى ديگر اعضاى خانواده، دوستان و اقوام به من اعتماد نداشتند و كسى نمى خواست باور كند كه بزرگ شده ام. در نتيجه براى اين كه به آنها ثابت كنم از عهده كارهاى بزرگ بر مى آيم، نقشه اى كشيدم. بنابراين راننده آژانس را فريب داده و او را به يك منطقه خلوت كشاندم و پس از قتل، جسد راننده را در صندوق عقب خودرو گذاشتم و با خودروى مقتول نزد دوستان و آشنايان و خانواده ام رفتم تا آنان با مشاهده خودروى پژو باور كنند كه مردم به من اعتماد دارند و اعضاى خانواده ام نسبت به من بى اعتماد هستند.

متهم به قتل در ادامه گفت: پس از چند روز ماجراى قتل راننده آژانس را با ۲ نفر از دوستانم در ميان گذاشتم. بعد هم با خودروى حامل جسد به شهركرد رفتم و جنازه را به داخل رودخانه انداختم. خودرو را نيز نزديكى هاى پارك لاله شهركرد رها كرده و خود به اصفهان بازگشتم. اما چند روز بعد از سوى مأموران دستگير شدم.به گزارش خبرنگار ما تحقيقات در اين زمينه از سوى مأموران ادامه دارد و متهم نيز با صدور قرار قانونى روانه زندان شد.

 تاريخ : | | نویسنده : sutcom |
رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.